• "Биринчи мугалим" кароо сынагы биздин мектепте

• Жалпы Республикалык "Биринчи мугалим кароо сынагына карата №112 Манас орто мектеби мекемесинин башталгыч класс мугалимдери жана мектептин организатору Туратова Айнура Авазбековна биргеликте даярдалган видоролик. Кандай гана кырдаал болбосун балдардын билим алуусуна талыкпай эмгектенген эмгек жамаатына таазим

Бул жерде атайын даярдалган видеороликти коро аласыздар

• Улуттар аралык фестивал биздин мектепте

• Манастын 7 осуятынын бири; "Улуттар аралык ынтымак, достук жана кызматташтык". Бул куну биздин мектепте ар бир класс ар башка улуттун каада салтын, бий ырларын аткарып, мектептик денгээлде фестивал откорулду.

Мында 6 "А" класстын корей улуттук бийин коро аласыздар

• Аралыктан окуу мезгили Кыргыз тили сабагы

• Пандемия куч алып балдар карантинде аралыктан билим алууга туура келди. Мугалимдер телесабактар менен гана чектелбестен, оздорунун даярдаган видеосабактары аркылуу терендетип билим берууго аракет кылып жатышты.

Бул жерде 5-класстын кыргыз тили сабагынан "Сын атооч" деген темага кубо боло аласыздар

• Аралыктан окуу мезгилиндеги кайтарым байланыш

• Аралыктан окуу мезгилинде мектеп окуучулары видео сабактар аркылуу билим алышып, мугалимдерге кайтарым байланышка чыгып жатышты. Балдардын билим алуусу узгултукко учураган жок. Анткени "Балдардын билим алуусуна эч ким, эч нерсе тоскоол болууга акысы жок" деген ураан менен мугалимдер талыкпай эмгектенип жатышты.

Бул жерден окуучулардын кайтарым байланышына кубо боло аласыздар

• 2020 жыл - аралыктан откорулгон "Акыркы конгуроо" аземи

• 2020-жыл жалпы Кыргызстанда пандемия куч алгандыгына байланыштуу окуучулар карантин учурунда аралыктан билим алышты. Ал тургай "Акыркы конгуроо" аземи да аралыктан откорулду.

Бул видео аркылуу Биздин аралыктан откорулгон "Акыркы конгуроо" аземин коро аласыздар.

• "Биз диний эктремизмге каршыбыз"

• Мектепте "Кылмыштуулукту алдын алуу" боюнча иш чаралар дайыма откорулуп турат. 2021-жылдын 18-март куну Ак-Таш айыл окмотунун имам хатиби - Калыбаев Бахадыр аганын катышуусунда "Биз диний эктремизмге каршыбыз" деген темада класстан тышкаркы иш чара откорулду. Окуучулар бул куну диний агымдардын терс тааси боюнча кенири маалымат алышты.

7 "А", 7 "Б" класстар оздорунун даярдаган класстан тышкаркы ишин сахнага алып чыгышты.

• Масленица майрамы

• Окуучулар "Масленица" майрамына эн мыкты даярдыктар менен катыша алышты

17-март куну "Масленица" майрамы мектептик денгээлде белгиленди

• Педагогикалык кенешме

• Окуучулардын билим алуусу учун ар тараптан кам корулот. Кырдаалга байланыштуу педагогикалык кенешмеде окуучулардын аралыктан билим алуусу айтылды

• Расписание

• Просмотреть или распечатать текущее расписание. Школа еще не опубликовала расписание​​.
        • Замена

• Просматеть изменения ежедневных замен в вашем расписании. В последние 30 дней школа не публиковала замен.
        • Учетная запись (аккаунт) пользователя

• Для некоторых частей расписания или замен вам может потребоваться войти в систему. Если вы потеряли свой пароль, воспользуйтесь ссылкой «Я не знаю логин или пароль» и введите свой адрес электронной почты. Если вы еще не получили пароль, подождите, школа предоставит вам его, когда все будет готово.